Rady a tipy pro vaši zahradu

Sháníte tipy pro vaši zahradu nebo si nevíte rady s napadenými rajčaty? Od toho tu je náš blog, kde se díky odborníkům z celé republiky, dozvíte spousty užitečných informací pro vaši zahradu.

Myslíme na zahradu - prosinec

Konečně mrzne. Trochu nesměle, ale přece. Přichází zima s drobnými vločkami prachového sněhu v oblacích. Zahrada se chystá ke spánku.Z okna sledujeme jak pomalu navléká sněhovou peřinu. Ach, jak příjemné je, když polena v krbu praskají a hřejí...

Jiná Zahrada 05. 06. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - leden

Sníh zakryl všechny nedodělky a položil teplou peřinu na celou zahradu. Vše je najednou čisté a tiché. Vzduch prosycen vlhkostí a vůní jehličí. Tlumeně se ozývají ptáčči jak hladově zobají u krmítka. Krásně se odpočívá, nabírají se síly a inspirace...

Jiná Zahrada 03. 06. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - únor

Práce na zahradě podřídíme počasí. Pokud je sníh a mráz, plánujeme, co nového na zahradě uděláme, co kde vysadíme. Letošní zima se sněhem šetří. Slunné dny nám dovolují vyhrabat spadané listí ze všech zákoutí a zahradu včas vyčistit a připravit.

Jiná Zahrada 01. 06. 2018 Užitková zahrada

Myslíme na zahradu - březen

Slunko příjemně hřeje a na zahrádce odkvétají první sněženky.

Jiná Zahrada 13. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - duben

Sluníčko má stále více síly a rostliny rozkvétají v barevný koberec. Je příjemné dívat se na zahradu jak přichází zpět k životu a vidět plody svých dřívějších snah. Na zahálku teď není čas ...

Jiná Zahrada 12. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - květen

Osazujeme truhlíky a mobilní nádoby (petunie, surfinie, milion bells, balkon gold, muškáty vzpřímené i převislé, bakopa, lobelka, verbena, plektrantus...). Při nákupu nezapomínejme - některé milují slunce jiné si libují ve stínu.

Jiná Zahrada 10. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - červen

Dlouhý den umožňuje trávit delší čas na zahradě. Pokud jsme pracovití a na něco nezapomeneme, již nyní se nám zahrada odměňuje sladkou úrodou.

Jiná Zahrada 09. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - červenec

Období léta začalo. Slunce vybarvuje jahody, třešně, rybíz i maliny.Děti si užívají prázdniny. Na zahradu je více času. Užíváme si jí plnými doušky.

Jiná Zahrada 08. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - srpen

Druhý prázdninový měsíc je tu. Třešně máme již zavařené. Sbíráme sladké kanadské borůvky, meruňky i letní jablka a rané broskve a pravidelně zaléváme trávník.

Jiná Zahrada 08. 02. 2018 Rady & Inspirace

Myslíme na zahradu - listopad

A je to tady, konec slunným dnům... mlhavá rána jen lenivě odhalují spadané listí. Poslední poupata růží již nemají šanci venku vykvést. Brzká tma neumožňuje na zahradě dodělat vše, co jsme si předsevzali na jeden den. Musíme se zítra ještě vrátit.....

Jiná Zahrada 07. 02. 2018 Rady & Inspirace
Strana 1 z 6
ZC Mladá Boleslav
+420 778 080 560
debr@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
ZC Chabařovice
+420 606 094 474
chabarovice@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
Realizace zahrad
+420 778 080 560
realizace@jinazahrada.cz
Ukázky realizací

Newsletter

Z odběru newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit.