U nás to kvete a voní

Autor:   Jiná Zahrada 06. 01. 2020 Aktuality

Vánoce utekly jako voda, cukroví je sněděné a vánoční dekorace uklizené v krabici čekají na příští rok, za okny nevlídno.

Pro mrzutou náladu máme řešení-stačí malé potěšení. Jaro si doma uděláme snadno čerstvou květinou. Řezaná brzo uvadne, ale ta v květináči vydrží ! A po odkvětu ji snadno zasadíme do zahrádky. To už bude opravdovské jaro. Jak milé jsou žluté primule či narašené cibuloviny v květináči. Rozsvítí každý kout. A těšení na jarní sluníčko uteče jako voda !

Vyberte si kvalitní semínka na zeleninovou sadbu pro rané pěstování.

Vysejte si vlastní sadbu! Připravili jsme pro vás široký sortiment osiva zeleniny, květin a bylinek od firem Semo, Vilmorin a Moravoseed.

Prodej rašeliny, substrátu pro pokojové rostliny, semínek, hnojiv, zahradnických potřeb i potřeb pro mazlíčky nepřerušen. Nezapomeňte! V předjaří je dobré přesadit a začít pravidelně hnojit pokojové rostliny.

Náš TIP na únor: Hlízy begonii sázíme do připraveného substrátu s příměsí rašeliny a předpěstujeme je při teplotě kolem dvaceti stupňů. Po dvou týdnech od vyrašení začneme pravidelně přihnojovat – každé dva týdny aplikujeme hnojivo pro pokojové rostliny. A v květnu máme připravené krásné rostlinky - po zmrzlících již mohou ven na okno! Připravujete se na jaro ? My už ho máte! Otevřeno DENNĚ 8:00-18:00 hodin

Komentáře

ZC Mladá Boleslav
+420 778 080 560
debr@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
ZC Chabařovice
+420 606 094 474
chabarovice@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
Realizace zahrad
+420 778 080 560
realizace@jinazahrada.cz
Ukázky realizací

Newsletter

Z odběru newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit.