Růže a bylinky

Autor:   Jiná Zahrada 06. 06. 2018 Aktuality

Voňavé a krásné...Růže by neměly chybět v žádné zahrádce. Můžeme je pěstovat také na terasách v dostatečně velkých mobilních nádobách. V kombinaci s bylinkami (mátou, mateřídouškou, šantou, levanudulí a dobromyslí) či plaménkem ( pnoucí) vyniknou jejich barevné a vonné květy. Růže kombinujeme s trvalkami, okrasnými česneky i nízkými keři. Překrásné kombinace umožňuje využití různých typů růží: půdopokryvných, záhonových, keřových, pnoucích nebo také stromkových. Aby růže byly co nejdéle krásné a v kondici vysazujeme je do propustné živné půdy. Pravidelně je přihnojujeme - vybírejte kvalitní hnojivo : hnojivo na růže a pravidelně zaléváme (nejlépe ráno a ne na list). Odkvétající květy včas stříháme - tím zajistíme častější opakované kvetení. V případě napadení listů škůdci či padlím, rzí či skvrnitostí listů ihned aplikujeme vhodný přípravek - např. choroby růží

Zahradní centra jsou nyní jako rozkvetlá zahrada. V sortimentu nabízíme velký výběr růží záhonových, keřových, pnoucích i na kmínku. Růže světových značek anglické růže David Austin , německé Kordes i Poulsen Roser za výhodnou cenu. Růže světových značek anglické David Austin, německé Kordes i Poulsen Roser za výhodnou cenu.

Široký sortiment rostlin přivítá opravdu každý. V nabídce máme přes 500 druhů trvalek, nyní také ve velkých 2l květináčích. Novinky (nové kultivary) nabízíme nejen mezi růžemi, levandulemi či hortenziemi. Stále doplňujeme drobné ovoce : kanadské borůvky, rakytník i či jahody a bylinky, které zdravě doplní letní 'grilovací' tabuli. Stín v zahradě rychle vytvoří vzrostlé stromy - nebojte se- ty v kontejnerech můžeme vysazovat i v létě.

Dlouhodobě za výhodné ceny v prodeji květináče různých velikostí, substráty pro bylinky, hnojiva a další zahradnické potřeb. Vybrané zboží zasílame také přes e-shop.

DOPORUČUJEME:

Právě vyšlo nové číslo jarního časopisu sdružení profesionálních zahradních center(jsme členy) : TIP léto 2018

V příloze čtěte AKČNÍ LETÁK na červen

Komentáře

ZC Mladá Boleslav
+420 778 080 560
debr@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
ZC Chabařovice
+420 606 094 474
chabarovice@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
Realizace zahrad
+420 778 080 560
realizace@jinazahrada.cz
Ukázky realizací

Newsletter

Z odběru newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit.