Co je nového?

Pravidelně pro vás připravujeme nové zboží dle aktuální sezóny, často za speciální akční ceny či jinak výhodné nabídky. Pokud chcete zůstat stále ve střehu, doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newsletteru

Než vypukne jaro

Zima bude za chvíli minulostí. Čas rychle plyne. Den se prodlužuje. Noc se krátí....Připravujete se na jaro? Nářadí pro jarní úklid nabízíme pěkně pohromadě

Vyberte si kvalitní semínka na zeleninovou sadbu pro rané pěstování.

Vysejte si vlastní sadbu! Připravili jsme pro vás široký sortiment osiva zeleniny, květin a bylinek od firem Semo, Vilmorin a Moravoseed.

Prodej rašeliny, substrátu pro pokojové rostliny, semínek, hnojiv, zahradnických potřeb i potřeb pro mazlíčky na e-shopu nepřerušen.

Neváhejte, jaro na nikoho nečeká, den prodlužuje a ptáci prozpěvují, víme že už je brzo tady!

Jiná Zahrada 12. 01. 2018 Aktuality

Valentýn

Na středu 14.února jsme připraveni. Přijďte se inspirovat!

Kromě širokého sortimentu narašených cibulovin, čemeřic, orchidejí či bosají, můžete svou lásku vyznat milým hrníčkem, polštářkem nebo přírodní kosmetikou. Nabízíme také bylinné čaje a koření, voňavá mýdla, svíčky i doplňky do kuchyně. Objednávejte v předstihu i na našem e-shopu. V příjemném prostředí klimatizovaného zahradního centra vyberete radost nejen pro své milované, ale i pro sebe:-). Přesvědčte se! Čokoládka, med i víno by přece neměly doma chybět. Vitamíny doplníte snadno naší čerstvou zeleninou či jablky, které vozíme přímo ze sadů Českého Středohoří.

Jiná Zahrada 12. 01. 2018 Aktuality

Dýňování-dětský den

Dýňování - dětský den pořádáme v sobotu 7.října 2017 od 11:00 do 16:00 hodin v Mladé Boleslavi - Debři a v neděli 8.října 2016 od 11:00 do 16:00 hodin v Chabařovicích u Ústí nad Labem. Na programu máme tradičně dlabání dýní, ochutnávku dýňových dobrot, skákací hrad a divadelní představení. I letos čekejte milé překvapení ! Přijedou k nám domácí zvířátka na koukání i pohlazení : poník Vilík, oslík Ferda, ovečka Malenka, koza Jůlinka, telátko, koník, králíčci i morčata a náš klokan Ludvík Debřský? ten se děti těší nejvíc! A my s ním ! SE SHÁNĚNÍM DÝNÍ NEVÁHEJTE - JEJICH PRODEJ JE JIŽ V PLNÉM PROUDU !

Jiná Zahrada 09. 09. 2017 Aktuality

Calliope muškáty

Představujeme Vám novinku letošní sezóny! Muškáty řady Calliope. Bohatě kvetoucí, extra silné rostliny, které se hodí do truhlíků na okna i do velkých mobilních nádob na terasy a balkóny. Mají velké poloplné květy v zářivých barvách po celou sezónu až do zámrazu. Jsou odolné k horku. Milují slunné polohy a humózní dobře propustnou zeminu. Během vegetace je přihnojujeme 1x týdně hnojivem pro balkónové rostliny.

Jiná Zahrada 17. 04. 2017 Aktuality

Sázíme cibuli

Cibuli vysazujeme do řádků nejraději už koncem února nebo začátkem března. Cibule z jarní výsadby dozrává do konzumní zralosti za 80 – 130 dní, podle klimatických podmínek. Po sklizni je třeba nechat rostliny ještě pár dní na záhonu, aby jim zaschla nať, vysoušení na přímém slunci je ideální. Nikdy ji neskladujte v uzavřených místnostech, potřebuje vzduch. Nebojte se vyzkoušet šalotku. Od kuchyňské cibule ji odlišuje jemnější chuť a vytrvalost – nejen na záhonu, ale také při skladování – neraší a nevyšeptává.

čti víc

Jiná Zahrada 23. 02. 2017 Aktuality

Cibuloviny kvetou i v lednu

Sníh ve městě již nemá bílou barvu, nebe je zamračené. Vyhlížíme slunce. Vyhlížíme jaro. Víme, že je ještě daleko.

Udělejme si malé potěšení. Postavme na stůl čerstvou květinu. Řezaná brzo uvadne, ale ta v květináči vydrží ! Jak milé jsou narašené cibuloviny v květináči. Rozsvítí každý kout. Je vzrušující pozorovat, jak z malého poupěte vykvete barevný květ. A navíc! Po odkvětu a zatažení listů je můžeme vysadit do zahrady. To už bude vegetace v plném proudu. Těšíte se? My také!

Jiná Zahrada 29. 01. 2017 Aktuality

Bylinky, květiny i zelenina - výběr semínek

Připravte sadbu bylinek či zeleniny pro rané pěstování.

Lednový sníh a mráz nám nevadí. V zahradních centrech jsme již připraveni na jaro. Připravili jsme pro Vás opravdu velký výběr osiva zeleniny, květin a bylinek od firem Semo, Vilmorin a Moravoseed. Různé typy samozavlažovacích truhlíků, okenní minipařeniště, sadbovače, kvalitní substrát či hnojivo přesně pro daný druh rostliny....Vysejte si již nyní semínka pro vlastní sadbu! Buďte připraveni. Ptáčci už si po ránu o jaru štěbetají!!

Jiná Zahrada 29. 01. 2017 Aktuality

Dýňování

Dýňování - dětský den který proběhl v sobotu 1.října v Mladé Boleslavi - Debři a v neděli 2.října v Chabařovicích u Ústí nad Labem se opravdu povedl. Na programu bylo kromě tradičního dlabání dýní, ochutnávky dýňových dobrot, skákacího hradu a divadelního představení - již tradičně malé milé zoo. Přijeli k nám opět domácí zvířátka na koukání i pohlazení : poník Vilík, oslík Ferda, ovečka Malenka, koza Jůlinka, nechyběl ani náš klokan Ludvík Debřský.Počasí bylo slunečné a nálada skvělá. A když se v Chabařovicích odpoledne přece zatáhlo, divadélko jsme sledovali v suchu pod střechou skleníku. Už nyní se těšíme na příští rok! POZOR!!! Dýňováním prodej dýní neskončil - JEJICH PRODEJ JE V PLNÉM PROUDU ! Kromě dýní nabízíme velký výběr chryzantém různých velikostí i barev a vřesů.

Jiná Zahrada 17. 10. 2016 Aktuality

Jabka, jabloně, hrušky a hrušně

Naše Zahradní centra stále nabízejí šťavnatá sladká jablka ze sadů v Českém Středohoří - vhodná na uskladnění i na přímý konzum. V nabídce máme odrůdy dle aktuálního sběru - např. jablka Gala, Šampión, Bohemia, Rubín . Mňam!

PRODEJ OVOCNÝCH STROMKŮ PROSTOKOŘENÝCH I KONTEJNEROVANÝCH POKRAČUJE! Ovocné stromky vysázené na podzim přes zimu snáze zakoření. Na jaře mají dříve sílu dodávat živiny do nových listů, květů a plodů. Počasí je příznivé a k výsadbám jako stvořené. Neváhejte! V prodeji jsou také rybízy, maliny, borůvky či lísky a ořešáky.

Jiná Zahrada 13. 10. 2016 Aktuality

Právě kvetou...vřesy, chryzantémy a sasanky

Vřesy jsou krásné! Po horkém létě nakvétají právě nyní. Hodí se nejen do vřesoviště, ale také do truhlíků na oknech. Péči o ně zvládneme hravě, po výsadbě do rašeliny s pískem zaléváme pravidelně. Vydrží kvést dlouho do podzimu a naše okna po létě nově osvěží. V zahradních centrech nabízíme vřesy kvetoucí růžově, bíle i temně fialově. S listy svěže či tmavě zelenými, žlutozelenými či šedými. Lahůdkou jsou vřesy poupatové - irské s velkými květy, či vřesy sesazované ze tří odrůd v jednom květináči. Vybírejte také na e-shop e-shop rostlinky posíláme perfektně zabalené ! Chysanthémy nezdobí pouze hroby- léto v zahradě prodlužují, kvetou neúnavně až do prvních mrazíků, perfektně se zapojují a záhy vytvoří kvetoucí koberec, hodí se více do stinných partií zahrady ale při dostatečné zálivce prospívají i na slunci stejně jako japonské sasanky a kakosty. Podzim v rozkvetlé zahradě není jen sen! Vyberete si také něco nového do Vaší zahrádky?

Jiná Zahrada 09. 09. 2017 Aktuality
Strana 1 z 6
ZC Mladá Boleslav
+420 778 080 560
debr@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
ZC Chabařovice
+420 606 094 474
chabarovice@jinazahrada.cz
Zobrazit na mapě
Realizace zahrad
+420 778 080 560
realizace@jinazahrada.cz
Ukázky realizací

Newsletter

Z odběru newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit.