Co je nového?

Pravidelně pro vás připravujeme nové zboží dle aktuální sezóny, často za speciální akční ceny či jinak výhodné nabídky. Pokud chcete zůstat stále ve střehu, doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newsletteru

Jarní inspirace

Jarní cibuloviny, čemeřice, primule, kamelie, orchideje, hortenzie, pokojové rostliny, bonsaje...Vůně květin, vůně jara Vás uvítá hned u vchodu do zahradních center. Přijďte se inspirovat. Přijďte si vybavit domov jarní náladou. Přijďte se připravit na práce venku na zahradě nebo na terase. Přijďte si oživit okna jarními barvami. Vyzkoušejte jak jednoduché je pěstovat čerstvé bylinky, či naťovou zeleninu v květináčcích...

Vyberte si kvalitní semínka na zeleninovou sadbu pro rané pěstování.

Vysejte si vlastní sadbu! Připravili jsme pro vás široký sortiment osiva zeleniny, květin a bylinek od firem Semo, Vilmorin a Moravoseed.

Prodej rašeliny, substrátu pro pokojové rostliny, semínek, hnojiv, zahradnických potřeb i potřeb pro mazlíčky nepřerušen. Nezapomeňte! V předjaří je dobré přesadit a začít pravidelně hnojit pokojové rostliny.

Náš TIP na únor: Hlízy begonii sázíme do připraveného substrátu s příměsí rašeliny a předpěstujeme je při teplotě kolem dvaceti stupňů. Po dvou týdnech od vyrašení začneme pravidelně přihnojovat – každé dva týdny aplikujeme hnojivo pro pokojové rostliny. A v květnu máme připravené krásné rostlinky - po zmrzlících již mohou ven na okno! Připravujete se na jaro ? My už ho máte! Otevřeno DENNĚ 8:00-18:00 hodin

Jiná Zahrada 04. 02. 2020 Aktuality

U nás to kvete a voní

Vánoce utekly jako voda, cukroví je sněděné a vánoční dekorace uklizené v krabici čekají na příští rok, za okny nevlídno.

Pro mrzutou náladu máme řešení-stačí malé potěšení. Jaro si doma uděláme snadno čerstvou květinou. Řezaná brzo uvadne, ale ta v květináči vydrží ! A po odkvětu ji snadno zasadíme do zahrádky. To už bude opravdovské jaro. Jak milé jsou žluté primule či narašené cibuloviny v květináči. Rozsvítí každý kout. A těšení na jarní sluníčko uteče jako voda !

Vyberte si kvalitní semínka na zeleninovou sadbu pro rané pěstování.

Vysejte si vlastní sadbu! Připravili jsme pro vás široký sortiment osiva zeleniny, květin a bylinek od firem Semo, Vilmorin a Moravoseed.

Prodej rašeliny, substrátu pro pokojové rostliny, semínek, hnojiv, zahradnických potřeb i potřeb pro mazlíčky nepřerušen. Nezapomeňte! V předjaří je dobré přesadit a začít pravidelně hnojit pokojové rostliny.

Náš TIP na únor: Hlízy begonii sázíme do připraveného substrátu s příměsí rašeliny a předpěstujeme je při teplotě kolem dvaceti stupňů. Po dvou týdnech od vyrašení začneme pravidelně přihnojovat – každé dva týdny aplikujeme hnojivo pro pokojové rostliny. A v květnu máme připravené krásné rostlinky - po zmrzlících již mohou ven na okno! Připravujete se na jaro ? My už ho máte! Otevřeno DENNĚ 8:00-18:00 hodin

Jiná Zahrada 06. 01. 2020 Aktuality

Vánoční inspirace

Naši milí zákáznici a přátelé. Dobu adventní na našich zahradních centrech otevřel v minulých víkendech živý Betlém se zpíváním a divadélkem pro děti. Nyní Vás jako každý rok, tradičně zveme na prodejní Vánoční výstavu. Svátečně upravené stoly, pokojíčky s nábytkem, svítící a pohybující se vánoční vesničky, Betlémy a jiné dekorace, netradiční adventní věnce a svícny, ozdoby a doplňky do bytu, dekorace, ozdobné papíry,postavičky zvířátek ( jako živá), skřítků či Ledové královny. Vkusné a užitečné dárky pro celou rodinu i malé mazlíčky. To vše v příjemném prostředí, bez shonu a zmatků. Prodej vánočních stromků je plném proudu. Na výběr jsou kromě jakostních kavkazkých jedlí, smrčků a boroviček i vánoční stromky v dekorativních květináčích. Nechybí ani jedlové chvojí ve svazcích či jmelí zlaté, stříbrné či zelené. Přijďte se přesvědčit! K vánoční výzdobě nepochybně patří Betlém - nabízíme figurky do Betléma v různých velikostech...Ozdobte si adventní stůl živými květinami - vánoční hvězdy, azalky, narychlené hyacinty, hvězdníky či bramboříky u nás právě nakvétají v různých velkostech i barvách.

Jiná Zahrada 05. 12. 2019 Aktuality

Vítáme čas adventní

23.11. CHABAŘOVICE - 30.11. Ml.Boleslav-DEBŘ.

 • V sobotu 23.11.2019 od 10:00 navštíví ŽIVÝ BETLÉM Zahradní centrum v Chabařovicích. O týden později v sobotu 30.11.2019 také od 10:00 bude na Zahradním centru v Mladé Boleslavi Debři. K vidění bude nejen Marie s Josefem, ale také oslík a ovečky. Pro nejmenší bude otevřena tvořivá dílnička a od 14:00 se budeme těšit na tradiční divadelní představení. Připravujeme pro Vás tradiční vánoční občerstvení - svařáček, dětský punč, zdobené perníčky, horký čaj a další dobroty. V plném proudu je již naše prodejní Vánoční výstava. Svátečně upravené stoly, netradiční adventní věnce a svícny, ozdoby a doplňky do bytu, dekorace, ozdobné papíry, vánoční postavičky zvířátek i skřítků či osvětlené vesničky. Vkusné a užitečné dárky pro celou rodinu i malé mazlíčky. To vše v příjemném prostředí, bez shonu a zmatků. Prodej vánočních stromků již odstartoval. Nyní jsou na výběr vánoční stromky v dekorativních květináčích. Jakostní kavkazské jedle v různých velikostech, borovice, smrky stříbrné i ztepilé, jedlové chvojí ve svazcích či jmelí zlaté i zelené. Přijďte se přesvědčit! K vánoční výzdobě nepochybně patří Betlém - nabízíme figurky do Betléma v různých velikostech...Ozdobte si adventní stůl živými květinami - vánoční hvězdy i bramboříky u nás právě nakvétají v různých velkostech i barvách.

 • Jiná Zahrada 07. 11. 2019 Aktuality

  Dýňování - dětský den

  Dýňování - dětský den pořádáme letos v CHABAŘOVICÍCH netradičně v NEDĚLI 29.ZÁŘÍ 2019 od 11:00 do 16:00 hodin( V sobotu 28.září je Státní svátek a bude zavřeno). O týden později bude Dýňování v Mladé Boleslavi - DEBŘI. Budeme se na Vás těšit v NEDĚLI 6.10.2019 od 11:00 do 16:00 hodin. Na programu máme jako každoročně dlabání dýní, ochutnávku dýňových dobrot, skákací hrad a ve 14:00 divadelní představení. I letos čekejte milé překvapení ! Přijedou k nám domácí zvířátka na koukání i pohlazení : poník Vilík, oslík Ferda, ovečka Malenka, koza Jůlinka, telátko, koník, králíčci i morčata a náš klokan v Debři ? ten se děti těší nejvíc! A my s ním ! V Chabařovicích máme velkou novinku: suricatí rodinka se rozrostla a jistě potěší nejen dětské diváky. SE SHÁNĚNÍM DÝNÍ SI HLAVU NELAMTE - JEJICH PRODEJ JIŽ DÁVNO ZAČAL.Kromě větších a menších dýní na dlabání prodáváme celou škálu dýní okrasných... Pod článkem v příloze najdete pozvánku na Dýňování a také AKČNÍ LETÁK na září. Těšíme se na Vaší návštěvu.

  Jiná Zahrada 24. 08. 2019 Aktuality

  Chabařovice - prohlídka zahradního centra

  Zahradní centrum v Chabařovicích Vás zve do nových prostorných klimatizovaných hal. Výrazně jsme rozšířili nabídku zboží. Kromě tradičních potřeb pro zahradníky, kutily a chovatele, nově nabízíme pokojové rostliny, sadbu zeleniny, bylinky na dopěstování, netradiční dekorace a doplňky do bytu i do zahrady, originální aranžmá. Prodej ovocných a vzrostlých stromů je nepřerušen. Rozšířili jsme sortiment nabídky farmářské zeleniny a ovoce. V sortimentu drobného ovoce nechybí ani různé odrůdy kanadských borůvek, kiwi, maliny, rybíz. Za vyhodnou cenu u nás pořídíte mulčovací kůru i zahradnický substrát.

  Semínka, postřiky i substráty zasíláme také poštou-objednávejte na: e-shopu.

  Prohlídka zahradního centra zde: Virtuální prohlídka zahradních center.

  DOPORUČUJEME: čtení z profesního časopisu zahradních center: TIP jaro 2019 zahradních center.

  Jiná Zahrada 28. 05. 2019 Aktuality

  Kavárna mezi květinami

  Od 1.dubna 2019 je otevřena útulná kavárna v prostorách v zahradního centra v Chabařovicích. Klidné posezení s vyhlídkou na velký sortiment pokojových květin. Kavárna je totiž přímo v jedné lodi nových skleníků. K příjemné atmosféře přispívají nejen netradiční vodní prvky a mobiliář či hudba, ale i milý koutek pro naše nejmenší. Kromě výborné kávy je možné se občerstvit také zahradnickými limonádami či lehkými zdravými moučníky, dortíky či chlebíčkem domácí výroby. Věříme, že možnost odpočinku při nákupech rádi využijete a domů přijedete nejen s hezkým nákupem, ale i příjemně občerstveni.Kavárna je otevřena denně od 9:00 do 18:30

  Jiná Zahrada 16. 04. 2019 Aktuality

  Zahradní centrum Chabařovice

  Dne 15.3.2019 jsme přivítali jaro otevřením nových prostor v zahradním centru v Chabařovicích. V zastřešených prostorných klimatizovaných budovách jsme rozšířili nabídku zboží. Kromě tradičních potřeb pro zahradníky, kutily a chovatele, nově nabízíme pokojové rostliny, sadbu zeleniny, bylinky na dopěstování, netradiční dekorace a doplňky do bytu i do zahrady, originální aranžmá. Prodej ovocných a vzrostlých stromů je nepřerušen. Rozšířili jsme sortiment nabídky farmářské zeleniny a ovoce, velký výběr sadbových i konzumních brambor. Kanadské borůvky, mulčovací kůra.

  Semínka, postřiky i substráty zasíláme také poštou-objednávejte na: e-shopu.

  DOPORUČUJEME: čtení z časopisu zahradních center: TIP předjaří 2019 zahradních center.

  TIP předjaří 2019 zahradních center.

  Ve dnech 22.3.-4.4.2019 probíhá na našich zahradních centrech prodejní Akce vybraných výrobků-více v letáku Březen 2019 v příloze.

  Jiná Zahrada 18. 03. 2019 Aktuality

  Debř - virtuální prohlídka

  Chcete si nejdříve naše zahradní centrum prohlédnout z pohodlí domova? Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku zahradního centra v Mladé Boleslavi Debři. Přejeme příjemnou procházku a těšíme se na viděnou, nejen virtuálně.

  Jiná Zahrada 21. 02. 2019 Aktuality

  Zahradníci ani v lednu nezahálí

  Co je u nás nového? Příprava na jaro je v plném proudu. V zahradním centru v Debři už to voní a zpívá jako na jaře. Narašené cibuloviny, skimie, čemeřice, čerstvé bylinky a zelenina jarní atmosféru opravdu připomínají. Semínka, hnojiva, truhlíky či substráty jsou již pro Vás dávno připravená , stačí se jen přijet podívat a vybrat to pravé. Vybírat můžete také na našem e-shopu. Zahradní centrum v Chabařovicích bude až do března zavřeno pro zákazníky. Jinak se zde pracuje na plné obrátky. Moc se těšíme, až společně přivítáme sezónu v novém prostorném zahradním centru s cukrárnou. Kdo jezdí okolo již z dálky vidí jak stavba rychle vyrostla.

  Jiná Zahrada 17. 01. 2019 Aktuality
  Strana 1 z 8
  ZC Mladá Boleslav
  +420 778 080 560
  debr@jinazahrada.cz
  Zobrazit na mapě
  ZC Chabařovice
  +420 606 094 474
  chabarovice@jinazahrada.cz
  Zobrazit na mapě
  Realizace zahrad
  +420 778 080 560
  realizace@jinazahrada.cz
  Ukázky realizací

  Newsletter

  Z odběru newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit.